Anasayfa » Kartal Kombi Su Kaçağı Tespiti » Kombi Su Kaçağı Bulma

Kombi Su Kaçağı Bulma

Sıklıkla rastlanılan bir sorunda kombi ve petek su kaçaklarıdır.Firmamız bu konu dada uzman ekip ve ekipmanla hizmet vermektedir. Bunun yanında petek temizleme işlemde yapan Firmamız kartal bölgesi  tüm su kaçağı problemlerine anında müdahale ediyor üstelik su kaçağı tespiti fiyatımız sadece 99 tl.

kOMBİ su kaçağı tespiti

Yapısı eski olan binalarda su sızıntı sorunları can sıkıcı bir durum haline gelmektedir. Günümüzde de böyle sorunlarla çok fazla karşılaşa bilmekteyiz.

Çoğunluğu inşaat firmalarının tesisatları yanlış döşemelerinden ve eksik malzeme kullanmalarından dolayı kaynaklanmaktadır.

Kırmadan su kaçağı bulma hizmeti ve su kaçağı tespit ve tamir veren firmamız bu gibi durumlarda yanınızda. Eski binaların hemen hepsinin tesisatı demir borular olduğu için zamanla çürümeye ve kireçlenmeye bağlı tesisat sızıntıları baş göstermektedir.

Ersoylar Tesisat olarak uzman firmalar arasında yer almaktayız. Tesisat kaçağı sorunu artık canınızı sıkmasın.

Uzman ekiplerimiz ve cihazlarımız sayesinde kırıp dökme problemini uzun zaman önce rafa kaldırdık. Su kaçağı termal sistemlerimiz ile kırıp dökme işlemi olmadan fazla vaktinizi almadan noktasal olarak tespit edip ortadan kaldırıyoruz. Yaptığımız tadilat ve onarım işlemlerimiz için 1 yıl evrak, garanti veriyoruz.

İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*