Anasayfa » su kaçağı » Kartal Gizli Su Kaçağı Bulma Ve Tamir Servisi

Kartal Gizli Su Kaçağı Bulma Ve Tamir Servisi

Su tesisat sistemi içerisinde herkesin başına gelmiş olan ve neredeyse herkesin tüylerini diken diken sorunların başında su kaçakları yer almaktadır.

Kartal su kaçağı bulma

Kartal su kaçağı bulma

Su kaçakları, yer altında kalan su borularının deformasyona uğraması sonucu oluşan çatlamalardan sızan suların birikmesiyle ortaya çıkar. Bu nedenle su sızıntısı sorunu ile karşılaşır karşılaşmaz uzman bir yardım almanızda yarar olacaktır. Aksi durumda su kaçakları yapınıza çok daha ciddi sorunlar verecektir.
Ev ve işyerinizin farklı bölümlerinde meydana gelen su kaçakları daha çok banyolarda görülmektedir. Su borularının üzeri parke veya beton ile örtülü olmasından dolayı tam olarak arızalı yerin tespit edilmesi kolay bir işlem değildir.

Bu nedenle alanında bilgi ve deneyim sahibi bir su tesisatçı firması ile anlaşmanız sizlerin yararına olacaktır.

Alanında bilgi ve deneyim sahibi su tesisatçı firmamız en zorlu sorunların bile kısa süre içerisinde üstesinden gelerek sizlere rahat bir nefes aldıracaktır. Tespit işlemi tamir işleminden daha masraflı olan su kaçaklarının tamir işlemi eskiden oldukça uzun sürerdi.


Elde olmayan teknolojik donanımlardan dolayı en basit su kaçakları bile günlerce süren kırma dökme işleminin ardından tamir edilmekteydi. Rastgele kırma dökme işleminin bırakmış olduğu kalıntılar da özellikle ev hanımlarını bir hayli yormaktaydı. Rastgele kırılan yerlerde oluşan molozların atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizlik gibi teferruatlar günlerce hatta bazen haftalarca bütün planınızı alt üst etmekteydi.
Son zamanlarda artan inşaatlarda kullanılan kalitesi düşük su boruları ya da tesisat sistemine verilen yanlış eğim nedeniyle her türlü yapıda kendini gösteren su kaçakları, neredeyse hepinizin korkulu rüyası haline gelmiştir.
İstanbul su tesisatçı firmamız, teknolojideki gelişmelere ayak uydurarak en zahmetli sorunları bile teknolojinin son harikası olan cihazlar ile kısa süre içerisinde tespit eder ve tamir işlemini gerçekleştirir.

İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.
Akustik dinleme adı verilen teknolojinin son harikası olan cihazlar ile sizlere garantili hizmet veren firmamız, geniş kadrosu ile aynı gün içerisinde servis olanağı da sağlayarak, sabit fiyatlar ile hizmet vermektedir.